5 komentářů to “Střední Brdy – bývalá vojenská výcviková (a jiná) zařízení V.”

 1. Pid napsal:

  V roce 1996 jsem jezdil hlídat na Felbabku jako strážák. V tý době už byl areál prázdny jen opuštěné budovy. Pro mě to byla nejlepší služba, naučil jsem se tam spát i 20h denně 🙂

 2. Roman K. napsal:

  Ahoj, všem.
  Jesem moc rád, že tato stránka vznikla a doufám, že se sem podívá co nejvíc bývalých spolubojovníků ať už stejného či jiného ročníku. Byli jsme de facto na stejné lodi.
  Kdyby náhodou někdy někdo chtěl udělat nějaký sraz a zavzpomínat na bývalé časy ať již veselé, či smutné historky, rád bych se zúčastnil. Pište na mail vetrnik@gmail.com

 3. Karel napsal:

  Dobrý den.
  V roce 1993 (duben/květen) byl velký požár muničního skladu cca 4-5 km od kasáren. Prosím nevíte jestli existují nějaké volně přístupné záznamy popř.foto? Ptám se, pač jsem byl přímý účastník a nesl jsem si svůj díl odpovědnosti, za který jsem byl i soudně trestán… Napadlo mě, že by jste něco mohli třeba Vy vědět. Moc děkuji za jakoukoliv informaci.
  K.H.

 4. ladislav bocsgai napsal:

  sluzil som v straziciach ako tankan tam sme chodievali do straze 1981DO 83

 5. Hynek Rubeš napsal:

  Ahoj,
  na Felbabku jsem nastupoval 8/93.Velel tam pplk.Hron.Dále tam byli:mjr.Pařil,mjr.Moravec,Kpt.Dušek atd.Z pošťáků Rony Pötzold,Haňout a pprap.Paštéka.
  Vojna na rozdíl od přijímače ve Strašicích v klidu.
  Atmosféra dobrá, když se plnilo tak nám vyšli oficíři vstříc.
  Vagonovali se poslední Téčka i OT v Jincích na vagony.Mělo mě napadnout, že to znamená i konec útvaru.Ale v té době jsem to tak nebral.Když jsem tam jel někdy v roce 1995 na návštěvu, už tam nikdo nebyl.
  Hynek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Podívejte se také na: